Steerty PC

Instalátor Steerty Pro Windows Vám umožní stáhnout aktuální verze programů přímo do PC a jednoduše je spustit z pracovní plochy. Bez čekání.

Steerty Pro

Plánovací kalendář si můžete otevřít jako samostatnou aplikaci. Nebude se Vám plést mezi ostatními okny a navíc vám ukáže dostupnost pneumatik rovnou při objednání zákazníka.

Steerty Premium

Ovládání klávesnicí je nejrychlejší způsob, jak pracovat v Steerty Premium. Funkční klávesy, díky kterým okamžitě vytisknete dokumenty, založíte novou zakázku nebo vytvoříte fakturu, ještě zvyšují rychlost a komfort uživatele při práci v programu.

Nejlepší spojení se servisem

Steerty je pro zákazníky i servisy zdarma.

Umožňuje pohodlnou komunikaci i objednání do servisu na čas,
který vyhovuje oběma stranám.

Z počítače, tabletu nebo telefonu, vždy nadosah.
Zkuste.

Další informace

Kompletní řešení pro EET

Steerty PC obsahuje i aplikaci "Offline EET", která funguje i bez připojení k internetu (neodeslané účtenky je třeba po opětovném připojení odeslat).

EET v Steerty Premium

Servisy, které používají Steerty Premium nemusí EET vůbec řešit. Veškerou komunikaci se státní správou zajišťuje Steerty Premium. Dokonce není potřeba ani vlastní certifikát, protože informace o tržbách odesíláme za Vás sami, jako pověřený plátce.

Offline EET Účtenka Zdarma pro všechny

K výpadku internetu dojít může. Proto jsme připravili Offline verzi EET Účtenky, se kterou jde vyhovět zákonné povinnosti i v takové situaci. K jejímu použití je třeba certifikát od státní správy.

Digitalizace servisů

Steerty Premium - kompletní řešení pro podnikání

Verze Steerty Pro je pro servisy zdarma.

Pro zjednodušení operativy a administrativních nároků jsme připravily Steerty Premium. Kompletní balík aplikací pro správu zakázek, fakturaci i evidenci vlastních zásob. Nechybí napojení na účetní programy pro zjednodušení práce účetní. Nejjednodušejí vyřešíte i EET.

Další informace
Steerty Logo