Základní funkce Steerty Premium

Nad rámec funkcí Steerty Pro, přináší doplňkový balíček Steerty Premium další ulehčení operativy v servisu.

Fakturace

Rychlé vytváření faktur ze zakázek, včetně prodeje vlastních zásob je základní částí Steerty Premium. Faktury lze rovnou vytisknout, uložit v PDF a poslat zákazníkovi.

Evidence vlastních zásob

Vytvořte si vlastní členění zásob do jednotlivých skladů pro větší přehlednost. Při naskladnění zboží jednoduše zadáte potřebné ceny i parametry položky.

Reporty

Kontrolní sestavy za dané období pomáhají s přehledem o Vašem podnikání. Seznam příjmů zboží, faktur nebo celkových prodejů si můžete stáhnout také do Excelu.

EET bez starostí

Ke Steerty Premium si můžete dokoupit službu telefonické zákaznické podpory. Placená zákaznická podpora obsahuje i možnost zajištění komunikace s portálem Finanční Správy z titulu pověřeného poplatníka. Díky tomu za Vás smluvně zajišťujeme potřebnou komunikaci se systémem EET. Připravili jsme i Offline verzi EET Účtenky. Ta slouží jako záložní řešení pro případ výpadku vašeho internetu. Pro provoz Offline EET Účtenky potřebuje vlastní certifikát pro spojení se servery Finanční Správy. EET Účtenka je k dispozici zdarma pro všechny podnikatele registrované ve Steerty.

Export do účetních programů

Vystavené doklady lze načíst přímo do účetního programu a odstranit tak jejich časově náročné přepisování.
Nechte pracovat moderní technologie pro Vás.


Steerty s EET pro PC i tablet

Steerty si můžete nainstalovat i na PC. S verzí Pro i Premium, která se pouští přímo z Vašeho počítače můžete pracovat ještě snadněji.

I když Steerty Premium řeší zároveň EET, v případě výpadku internetu
musíte i tak vystavit podle zákona účtenku.

Se Steerty PC mají od nás všichni podnikatelé řešení
Offline EET Účtenka pro případ výpadku internetu
k dispozici zdarma.

Další informace
Steerty Logo